Косметика Simildiet

Косметика Simildiet
Професійна косметика Sesderma від іспанського косметологічного бренду зарекомендувала себе як лінія препаратів із терапевтичною дією. Для розробки формули кожного засобу проводяться ретельні дослідження конкретного дерматологічного захворювання та визначаються найприйнятніші для лікування компоненти. Результатом цього стали інноваційні косметологічні препарати, які здатні боротися з низкою шкірних проблем, таких як акне, гіперпігментація, вітіліго, себорея, атопічний дерматит та ін. зайняти полиці в магазинах та зарекомендувати себе серед масової аудиторії. Усі товари Каталог Серії
Виробник:Simildiet
Завершальна крем-маска після процедур Simildiet Simil Care
Знижка 32%
Економія 300 грн
0 відгуків
823 грн
Купити
Є в наявності
Артикул: smSC50k

Косметика SesDerma - поєднання інноваційних технологій та багаторічного досвіду

Кожна косметологічна розробка проходить низку досліджень, оскільки проводиться за високими стандартами якості. Зі справжньою турботою про своїх покупців іспанські дермокосметологи щороку розширюють асортимент препаратів. На сьогоднішній день каталог Sesderma включає: креми, маски, пілінги, сироватки, гелі, коректори, флюїди, молочко та ін. Крім того, розроблена спеціальна лінія для перед- та постпілінгового догляду. Серед багатьох інших унікальних дерматологічних засобів особливо виділяється серія антивікових препаратів. В її основі інтенсивно діють АНА- та ВНА-кислоти, які сприяють розгладжуванню глибоких зморшок навіть у проблемних зонах (наприклад, у носогубній зоні) і роблять шкіру підтягнутою та пружною, запобігаючи раннім процесам старіння. Такі препарати розроблені у формі ліфтингових кремів та гелів, інгібіторів, зволожуючих сироваток, рідких ампул, та мають конкретні вікові розпорядження.

Чому треба купити Sesderma

Купити Sesderma недорого в офіційному інтернет-магазині можна у зручний для вас час, завдяки послузі консультування менеджера, який готовий надати детальну інформацію про будь-який препарат та оформити замовлення у найкоротші терміни. Всі засоби мають детальні показання щодо застосування і виявляються у дії з перших сеансів. Ціни на продукцію Sesderma абсолютно демократичні та прийнятні, враховуючи високу якість та ефективність продукції з великою концентрацією активних компонентів.

Profistyle